Ruční sekačky a skarifikátory

Elektrické sekačky

Katalog ke stažení zde


Eletrická sekačka R43ELTichá investice

U těchto lehkých trvanlivých modelů se přesvědčíte o tom, že mlčeti zlato. Tyto modely jsou uživatelsky velmi pohodlné, neboť jsou vybaveny centrálním nastavením výšky sečení a také sklopnou rukojetí. Navíc u těchto kompaktních strojů nemusíte zastavovat kvůli doplňování nádrže. Modely malé velikostí, ale velké výkonem, proto jsou tak působivé.

Můžete si vybrat mezi velmi kvalitní polypropylenovou žací jednotkou na modelu R40EL nebo vystoupat o schod výše k prémiové hliníkové žací jednotce na modelu R43EL. Oba modely jsou vybaveny exkluzivním systémem TurboStar od firmy John Deere, díky kterému docílíte těch nejlepších výsledků při sečení i při sběru.


Benzínové sekačky se záběrem 40cm


Benzínová sekačka R40Větší neznamená lepší
Velikost nerozhoduje. Pokud vlastníte malý pozemek a máte k dispozici omezené skladovací prostory, potřebujete sekačku, která vám pomůže udělat vaši práci a nebude vám překážet. Nové ruční sekačky John Deere o záběru 40 cm jsou malé, ale výkonné.

Ať už dáváte přednost jednoduché tiché verzi elektrických modelů či chcete „přestřihnout šňůru“ a volit benzínovou verzi, jsou spolehlivé ruční sekačky se záběrem 40 cm tou pravou volbou. Když k tomu připočteme legendární spolehlivost, kterou od firmy John Deere očekáváte, můžete se na lehké a bezporuchové polypropylenové žací jednotky plně spolehnout.

Ve výbavě je zadní textilní sběrací koš o objemu 44 litrů, který zaručuje snadnou manipulaci a jednoduché uskladnění. Po skončení práce určitě využijete výhody sklopné rukojeti.

Benzínové sekačky se záběrem 43cm

Tyto lehké sekačky jsou určeny zejména pro malé nebo členité pozemky. Jejich kompaktní rozměry vám umožní snadné a přesné manévrování kolem jakékoliv překážky. Modely se záběrem 43cm jsou dostupné ve verzích s pojezdem i bez pojezdu. Kola všech sekaček jsou vybavena kuličkovými/jehličkovými ložisky a mají centrální nastavení výšky sečení – jediným stiskem nastavíte všechna čtyři kola. Standardně dodávané sběrné koše disponují objemem 55 až 65 litrů, podle verze.

Dopřejte si svobodu. Vyzkoušejte si ovladatelnost tohoto benzínového modelu ještě dnes.

Benzínové sekačky se záběrem 47cm

Středně velká sekačka s velkými možnostmi
Tyto modely jsou pro snadnější jízdu ve svahu a v nerovném terénu vybaveny kuličkovými/jehličkovými ložisky u všech kol.

Exkluzivní systém TurboStar zaručuje vynikající řez a nevídaný sací výkon i pro sběr dlouhé trávy. Navíc je sběrací koš vybaven ukazatelem udávajícím, kdy je nutné jej vyprázdnit. Nenechte se zaskočit rozsahem sečené plochy. Obraťte se na svého prodejce John Deere a vyzkoušejte si ruční sekačku se záběrem 47 cm ještě dnes.

Benzínové sekačky se záběrem 54cm

Široký záběr pro široké prostory.
Se sekačkou se záběrem 54cm zvládnete rychle velké plochy. Modely z této řady dokážou ošetřit plochu 100 m2 za 5 minut.

Ať už hledáte model s jednou či variabilní rychlostí, budou tyto sekačky držet krok. I když jsou robustní, jsou vybaveny snadno sklopnou rukojetí usnadňující posezónní skladování v malých prostorách. Startování je rychlejší díky elektrickému startéru, kterým je vybaven model R54VE. Stačí otočit klíčkem a jedete, žádné tahání za provaz. Navštivte svého prodejce John Deere ještě dnes.

Komunální sekačky


Komunální sekačka John DeereSekejte jako profesionál

Nemusíte být profesionálem, abyste dosahovali profesionálních výsledků. Tyto odolné sekačky jsou vyrobeny tak, aby zdolaly vše, co jim naservírujete.

Ať už sekáte svažité térény, nebo třeba pole s velmi vysokou trávou, modely z profesionální řady vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta. Srdcem každé sekačky je vysoce kvalitní motor se snadným startováním. Navíc si můžete vybrat mezi vysokokapacitním zadním sběrným košem nebo modelem s bočním odhozem pro větší plochy a vysokou trávu.

Zařaďte do svého týmu profesionála a dosahujte každoročně vynikajících výsledků. Obraťte se na svého prodejce John Deere a žádejte od něj informace o profesionálních ručních sekačkách.

Mulčovací sekačky


Mulčovací sekačka JS63VCZbavte se promarněného času

S mulčovací sekačkou John Deere nešetříte pouze čas. Díky vynikající manévrovatelnosti sekačky JS63VC omezíte rovněž frustrace a vynaložené úsilí. Přední samostatná kola se otáčejí o 360 stupňů a usnadňují tak manévrování kolem záhonů a stromů.

A buďte si jisti, že svůj čas a úsilí budete šetřit i v mnoha dalších letech, neboť všechny modely jsou vyrobeny z extra odolné oceli o tloušťce 2,3 mm. Vnější hrany jsou pro větší sílu a odolnost opatřeny zvednutým okrajem. Buďte nároční, kontaktujte svého prodejce John Deere ještě dnes.

Elektrické skarifikátory


Eletrický skarifikátor D35REOdstraňte plsť
A vypěstujte bujný zelený trávník

Nenechte plsť, aby vám stála v cestě ke zdravějšímu a hustšímu trávníku. Dejte kořenům vodu, vzduch a živiny, které potřebují.

Plsť (vrstva odumřelé trávy a mechu) odstraňujte vždy na jaře a na podzim pomocí skarifikátoru. Malé elektrické skarifikátory D31RE a D35RE jsou perfektní volbou pro vlastníky menších pozemků, kteří chtějí mít své trávníky „johndeerově“ zelené. Na velmi kvalitní skeletovou jednotku z ABS je při domácím využití poskytována záruka 3 roky. Při odstraňování plsti se nemusíte potit.

Benzínové skarifikátory


Benzínový skarifikátor D38ROdstraňte plsť.
A vypěstujte bujný zelený trávník.

Nenechte plsť, aby vám stála v cestě ke zdravějšímu a hustšímu trávníku. Dejte kořenům vodu, vzduch a živiny, které potřebují.

Plsť (vrstva odumřelé trávy a mechu) odstraňujte vždy na jaře a na podzim pomocí skarifikátoru.

Benzínové modely D38R a D45C jsou vybaveny odolnými ocelovými koly s kuličkovými ložisky pro jednodušší a plynulejší odvalování. Oba modely mají několik samostatných nožů, takže ani jeden drn nezůstane bez ošetření.

Rychlý kontakt

Agrotip Široký s.r.o.
Dolní Radechová 8
Dolní Radechová 549 11

Prodej:
777 680 277,
siroky@agrotipsiroky.cz
777 680 738,
vojta.siroky@agrotipsiroky.cz
777 680 282,
lukas.siroky@agrotipsiroky.cz
Servis:
777 680 271,
servis@agrotipsiroky.cz
Sklad ND:
777 680 276,
sklad@agrotipsiroky.cz
777 680 279,
linhart@agrotipsiroky.cz

Pševes
777 680 269,
pseves@agrotipsiroky.cz

Nabídka

Stálá nabídka polské techniky - transportní a komunální technika.

Nabídka klínových řemenů a ložisek v sekci Agrobazar - Náhradní díly

Duben 2021
P Ú S Č P S N
     
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930