Postřikovače

Postřikovače


Transport

Stejná společnost, která konstruuje a vyrábí některé z celosvětově nejproduktivnějších a nejspolehlivějších typů traktorů, sklízecích mlátiček a strojů pro pěstování pícnin, nabízí rovněž řadu moderních postřikovačů. Pro další informace si zvolte jednu z řad našich postřikovačů.

SprayPartner
Značka SprayPartner firmy John Deere je zárukou vysoké kvality postřikovacích strojů, náhradních dílů a podpory zákazníků, nezávisle na tom, ve kterém odvětví váš postřikovač používáte.

K dispozici máte širokou řadu trysek, držáků, filtrů, hadic a dalších součástí pro připojení postřikovačů John Deere k traktorům jiných značek. Proškolený personál distribuce náhradních dílů ochotně splní vaše požadavky. Dostupnost ve vaší zemi konzultujte se svým prodejcem John Deere.

A pokud nastane čas pro obměnu nebo vylepšení vašeho postřikovače, speciálně proškolení prodejci vám s potěšením pomohou vybrat některý z pokrokových nesených nebo návěsných postřikovačů, nejvhodnějších pro vaši práci. Se znalostmi a zkušenostmi s místními podmínkami jsou nejpovolanější poradit vám specifikace, které budou optimální pro vaše podnikání v zemědělství.

Nesené postřikovače John Deere série 500


Postřik

Kapacita nádrže 800- 1200 litrů
Pokročilá technologie připojení ve tříbodovém závěsu traktoru
Modely postřikovačů 510 a 512 jsou ideální jak pro malá i větší pole, stejně tak i pro práci v kopcovitém terénu. Umožňují lepší kontrolu nad plány postřiku, dokonalejší načasování, pomáhají regulovat náklady na ochranu rostlin a představují vrchol v přístupu k životnímu prostředí.

 • Rychlejší, jednodušší a bezpečnější připojení k traktoru
 • Robustní rám
 • Centralizovaná pracovní stanice pro kontrolu VŠECH funkcí z levé strany stroje
 • Tříbodový parallelogram pro širší rozpětí ramen
 • Všestranná, stabilní a silná ramena
 • Vakuový Recirkulační Systém (VRS) jako volitelná výbava
 • GreenStar ovládání jako volitelná výbava

Tažené postřikovače série 700


Přesnost aplikace postřiku a dokonalé pokrytí porostu jsou nyní s novými postřikovači John Deere řady 700 mnohem jednodušší. Pevný a robustní podvozek s vysokou pevností, moderní systém zavěšení a odpružení postřikovacího rámu, inovativní mechanismus paralelogramu s kinematikou ve tvaru písmene Z, široká nabídka postřikovacíh rámů a uživatelsky přátelská centrální ovládací stanice vám poskytuje vysoký komfort a produktivitu. Nejvíce oceníte, že tyto kompaktní a spolehlivé postřikovače jsou vyráběny a podporovány nejznámější firmou v zemědělství – John Deere. Podrobnější informace o návěsných postřikovačích řady 700 najdete v prospektech, nebo od svého prodejce techniky John Deere.

732 740 724
732 s dvojitě skládanými rameny se záběrem 24/12 m. Přepravní šířka 2,55 m 740 s trojitě skládanými rameny se záběrem 28/20 m. Nízká přepravní výška (3,17 m). 724 se šířkou záběru ramen 24/12 m. Velmi nízké těžiště pro maximální stabilitu.

Tažené postřikovače série 800


Série 800Tyto postřikovače vyšší třídy jsou určeny pro náročnější zákazníky s velkou výměrou zemědělských ploch. Dva návěsné modely, které lze objednat ve čtyřech variantách, Premium, TwinFluid, Premium „i“ a TF „i“ , mají společného víc než základní vzhled. Představují rovněž nový standard v produktivitě, kvalitě postřiku, životnosti a komfortu obsluhy. Tyto nové návěsné modely překypují inovacemi a poskytují měřitelné výhody nad stroji jiných výrobců. Umožňují lepší kontrolu nad plány postřiku, dokonalejší časování, pomáhají regulovat náklady a představují vrchol v přístupu k životnímu prostředí.

Hlavní rysy postřikovače John Deere řady 800:

Technologie vyvinutá pro budoucnost za účelem dosahování maximálních výsledků

 • Výběr z široké řady postřikovacích rámů.
 • Větší možnosti při volbě rozchodu kol (náprav) a pneumatik.
 • Výkonný bezúdržbový systém odpružení nápravy.
 • Homologace pro vysoké přepravní rychlosti.
 • Automatická řídicí oj se systémem řízení na souvrati HMS.
 • Hladká, pevná a spolehlivá polyetylenová nádrž na postřikovou látku.
 • Specifický profil a hluboká výpusť zvyšují výkonnost při postřiku na svažitém terénu a umožňují úplné vyprázdnění nádrže.
 • Geometrie stroje zlepšuje stabilitu a rozložení hmotnosti.
 • Nastavení výšky paralelogramu.
 • Centralizovaná pracovní stanice.
 • Řídicí jednotka GreenStar.
 • Systém aplikace nízkých dávek vody Twin-Fluid.
 • Volitelný vakuový recirkulační systém.
Rychlý kontakt

Agrotip Široký s.r.o.
Dolní Radechová 8
Dolní Radechová 549 11

Prodej:
777 680 277,
siroky@agrotipsiroky.cz
777 680 738,
vojta.siroky@agrotipsiroky.cz
777 680 282,
lukas.siroky@agrotipsiroky.cz
Servis:
777 680 271,
servis@agrotipsiroky.cz
Sklad ND:
777 680 276,
sklad@agrotipsiroky.cz
777 680 279,
linhart@agrotipsiroky.cz

Pševes
777 680 269,
pseves@agrotipsiroky.cz

Nabídka

Stálá nabídka polské techniky - transportní a komunální technika.

Nabídka klínových řemenů a ložisek v sekci Agrobazar - Náhradní díly

Duben 2021
P Ú S Č P S N
     
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930